Petycjeonline.com

My, którzy chcemy otwarcia lotniska Rygge.

 5 chudych lat bez lotniska, zwieńczonych koroną, a teraz jesteśmy spragnieni podróżowania, jak nigdy wcześniej. Jednocześnie jesteśmy zmęczeni absurdem, jakim jest pozostawienie pięknego, nowo wybudowanego terminalu lotniczego, bezużytecznym. Pragniemy, aby zostało uczynione wszystko, co jest tylko możliwe, aby otworzyć ponownie cywilne lotnisko Rygge.


Tor-Magnus Seglsten
Skontaktuj się z autorem

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Tor-Magnus Seglsten będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.


LUB


Musimy sprawdzić, czy jesteś człowiekiem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach: