PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE
Gość |
/ #2048 POETYCKI KOMENTARZ TRYBUNA LUDOWEGO KRZYSZTOFA SZCZURKO !DO2013-03-11 21:53Dziękujemy za poetycki komentarz Panu Krzysztofowi Szczurko.
>> DZIELNE PANIE<< Nie jest to też nic dobrego,
- nic nie robią sobie z tego.Prawo i sąd to kupili,
- robią co chcą do tej chwili.
Na ulicach o tym głoszę,
- i o jedność Naród proszę.
Ale Panie pisać trzeba,
- będzie dowód jak potrzeba.
Trza przegonić wredny Rząd ,
- to i mafie pójdą stąd.Wredny sejm i też rozgonić, - i nie będą Polski trwonić.
Naród Polski dość jest biedny,Media milczą na Wasz temat,
- to jest dramat,.. nie poemat.
11 marca 2013Autor: Krzysztof Szczurko ps. ,,KYSY” Zwany także Trybun Ludowy Dam Wam tajny numer który, - dzwoni wprost do mej komóry. A najlepiej jak się da, - dam Wam tajne tutaj dwa: 781-096- 772 oraz:782-119-573 Oraz dam wam i gotowy, - adres mój e-mailowy: kysyprzemysl@gmail.com ,, SUKCES GOSPODARCZY’’ Jest reforma gospodarcza, - a czy grosza Wam wystarcza? A więc - gdy u kogo bieda, - do ,,lumpeksów” iść Wam trzeba.
I niech nikt też nie wytyka, - że tam ciuchy z nieboszczyka. Jeśli tak, to już z czystego, - czy nieboszczyk to co złego?
Jak nieboszczyk był umyty, - ciuch i niego znakomity. Jest też dobry ,w dobrym stanie, - trupem pachnie to i tanie.
Zapach trupa się wypierze, - biedny Polak się ubierze. Umrzyk też zadowolony, - ciuch do Polski wywożony.
Może będą jeszcze tanie, - ale za to w dobrym stanie, Trumny mało używane. - i z jakości dobrej znane.
Tuska Rząd to dziś powiada, - bieda się do Polski skrada. Budżet ma być też napięty , - będzie lament i zamęty.
Wojsku oraz policjantom, - ale już nie ministrantom. Wnet podwyżki obiecują, - niechaj dobrze i pałują.
,,Coś groźnego się szykuje”, - naród tego nie wytrzymuje. I jak będą na ulicy, - to się mocno ich przećwiczy.
Plecy im się wygarbuje, - niech się zdrowo każdy czuje. Spałują gości z Solidarności, - bo Tusk nie ma tu litości.
Zamiast dziś zaciskać pasa, - lepiej chodzić na golasa. Wtedy wszystkim będzie goło, - ale za to też wesoło.
Ładne będą też kobiety, - a dla starca to podniety. Zamiast myśleć więc o zupie, - myśli będą - mieć nie głupie.
Jednym słowem Panie i Panowie, - źle się dzieje to Wam powiem. I ratunku szukać trzeba, - głośno modlić się do nieba.
Naród dziś jest bardzo biedny, - nowy Lepper jest potrzebny. Zmartwychwstanie ,,Samoobrona”, - wtedy zło NAS nie pokona.
ODZYSKAMY GOSPODARKĘ, - POLSKA TEŻ I DOBRĄ MARKĘ.
2011r.13.grudnia, - późnego popołudnia. Autor: Krzysztof Szczurko ps.KYSY Trybun Ludowy
|
|
Apel o kontynuację budowy CPK
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Wniosek o postawienie Premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu
Petycja w sprawie uwolnienia księdza Michała Olszewskiego
Petycja w sprawie możliwości pracy stacji krótkofalarskiej spoza stałej lokalizacji
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
Petycja w sprawie zapewnienia rodzicom dzieci hospitalizowanych w oddziałach intensywnej terapii całodobowego towarzyszenia rodzica.
26578 Utworzone: 2025-02-13
PETYCJA O WŁĄCZENIE BADANIA NA LEUKODYSTROFIĘ KRABBEGO DO BADAŃ PRZESIEWOWYCH NOWORODKÓW
7210 Utworzone: 2025-02-12
Nie dla Centrum Integracji Cudzoziemców w Łomży
1510 Utworzone: 2025-02-15
Absurdy Polskiego Orzecznictwa
5468 Utworzone: 2025-02-11
KASZUBSKIE NAZWY STACJI NA LINII KOLEJOWEJ 201!
230 Utworzone: 2025-02-22
Petycja dotycząca odstąpienia od planów łączenia geografii z biologią w szkole podstawowej
3019 Utworzone: 2025-01-06
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
675 Utworzone: 2025-02-20
Petycja o wydalenie Konsula Ukrainy w związku z zaproszeniem przez niego członków grupy Azov,
115 Utworzone: 2025-02-22
Sprzeciw wobec likwidacji WDŻ
972 Utworzone: 2025-02-16
Pozwólcie Nam Pracować: Zachowajmy Prawo do Biznesu dla Cudzoziemców w Polsce!
579 Utworzone: 2025-02-05
Szpitalny Oddział Ratunkowy dla zwierząt w Inowrocławiu
332 Utworzone: 2025-02-21
Petycja do starosty powiatu dębickiego o podjęcie działań w zakresie transportu publicznego
36 Utworzone: 2025-02-23
Odwołanie dr. Tomasza Makowskiego ze stanowiska Dyrektora Biblioteki Narodowej
702 Utworzone: 2025-02-15
STOP dla kamieniołomu w Bysinie! Beskid Myślenicki to nasz skarb - musimy bronić go razem!
260 Utworzone: 2024-11-26
Petycja o wpisanie Terapeuty Zajęciowego do Specjalizacji na Portalu Znany Lekarz
145 Utworzone: 2025-02-21
Petycja o przywrócenie kursowania linii autobusowej nr 297 lub uruchomienie dodatkowej linii autobusowej w Zielonkach
116 Utworzone: 2025-02-22
Petycja w sprawie otwarcia naboru na studia podyplomowe z zakresu Analityki Medycznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach
699 Utworzone: 2025-02-09
Petycja o zmianę regulacji prawnych dotyczących rejestracji i oznakowania produktów homeopatycznych
21 Utworzone: 2025-02-21
Murem za naturą: apel w obronie medycyny naturalnej
7551 Utworzone: 2025-01-30
Laptopy dla nauczycieli wychowania przedszkolnego
5572 Utworzone: 2025-02-06