Budowa Cmentarza dla Zwierząt na terenie Krakowa

Quoted post

Mały_Polak

#4 pfff

2014-11-03 14:24

Zdecydowanie lepiej zrobić cmentarz dla psów i kanarków , jak ufundować np ubrania i remont dla domu dziecka , lub jakiejś szkoły .Myślę że nasze zwierzaki napewno sa ważniejsze i lepiej wydać pieniadze miasta na nie jak na inne żeczy ..... paranoja 

Odpowiedzi

paveleczek

#5 Re: pfff

2014-11-03 14:27:42

#4: Mały_Polak - pfff 

 Faktycznie mały z ciebie Polak.

T

#10 Re: pfff

2014-11-03 14:50:12

#4: Mały_Polak - pfff 

Paranoją jest taki Polak, który nie zna podstaw ortografii.. Każdy ma prawo wspierać takie inicjatywy, jakie chce i na których mu zależy. Chcę mieć możliwość pochowania swojego pupila, bo dla mnie to pełnorawny członek rodziny.

jama

#17 Re: pfff

2014-11-03 17:35:40

#4: Mały_Polak - pfff 

 Weź polaczku słownik ortograficzny i puknij się w łeb....

Kindziorek

#21 Re: pfff

2014-11-03 18:51:59

#4: Mały_Polak - pfff 

 Wiesz,

ja jestem jak najbardziej za tym, żeby wybudować cmentarz dla zwierząt. I to z kilku powodów.

Po pierwsze, miło jest pójść na grób swojego pupilka i powspominać chwile, w krórych był z nami.

Po drugie lepiej, żeby był cmentarz ze względów higienicznych. Bo do tej pory albo wyrzucają zwierzęta do koszy, lub chowają w parkach itp. Nigdy nie wiadomo, kto i kiedy to odkopie.

Sama pomagam z moją Mamą bezdomnym i rodzinom wielodzietnym i Dzieciakom. kilka razy w roku kupujemy rzeczy dla biedniejszych. I nie zastanawiamy się przy tym, że my same przez pare dni możemy mieć puściejszą lodówkę.

Nie chodzi tu o chwalenie się. Chciałam pokazać, że można pomagać kazdemu. Wystarczą tylko chęci :)

Więc nie ma przeszkody do tego, żeby wybudować cmentarz dla zwierząt - bo to jest BARDZO DOBRY POMYSŁ i pomoże nie jednemu człowiekowi w rozstaniu ze swoim PRZYJACIELEM.

 

Yennefer45

#27 Re: pfff

2014-11-04 05:55:56

#4: Mały_Polak - pfff 

 To ufunduj ! Czemu nie fundujesz ??? Ja grosza nie dam już nigdy na żadne bachory , choć  śmiało miałabym  z czego . A wiesz czemu ? Przez takich idiotów jak ty . Za często  słyszę tego typu pierdoły , pod adresem Zwierząt - największej miłości mojego życia . Funduj ! Dawaj ! Finansuj ! Swoim rządź ( jeśli w ogóle masz czym , rzecz jasna ) , nie cudzym !  .  Od moich - oj .... nieeemałych -  pieniędzy natomiast won ! Wara ! Nic nie dam . Ani grosza . I ty jesteś właśnie tą kroplą , która przepełniła czarę .

Kaaa

#48 Re: pfff

2014-11-21 20:41:45

#4: Mały_Polak - pfff 

 No cóż...jak najbardziej  trafny login bo mały z Ciebie Polaczek i na dodatek pieniaczek. I jeszcze marnej jakości bo masz problem z ortografia i zrozumieniem słowa pisanego /po polsku !/ W petycji nie ma słowa o fundowaniu,wydawaniu publicznych pieniedzy ale o udostepnienie miejsca w Krakowie gdzie mozna by z godnościa pochować swojego pupila .Na terenie miasta i wokól  niego jest mase miejsc będących nieuzytkami i nieatrakcyjnych dla infrastruktury miasta i własnie udostepnienie takiego miejsca by móc tam pochować zwierzaczka legalnie i zgodnie z prawem.Utworzenie cmentarza dkla zwierzaków jeszcze stworzy dodatkowe miejsca pracy dla ludzi bo ktoś musi nim zarządzać , pomagać w pochówku który jak znam życie bedzie z pewnościa cos kosztował.

 


Gość

#54 Re: pfff

2014-11-25 18:57:03

#4: Mały_Polak - pfff 

 Twój pan prezydent ufundował za 8 milionów boisko do RUGBY "narodowe centrum RUGBY" na zabitej wsi dechami tylko dlatego że radny który wpadł na taki pomysł był jego kumplem. Jakoś nie miał obiekcji że cokolwiek zabiera dzieciom z domu dziecka i ma gdzieś że mało kto będzie się cieszył z takiego podarunku za 8 milonów. Grzebowisko dla zwierząt jest zdecydowanie mniejszym wydatkiem a i dla dzieci starczy. A jak uważasz że zbyt mało robi się dla biednych dzieci to POMAGASZ IM OSOBIŚCIE? W  wolnym kraju każdy ma prawo walczyć o swoje potrzeby. Ty walcz dla dzieci my o cmentarz dlka zwierząt.

Czupa

#65 Re: pfff

2015-02-08 21:15:54

#4: Mały_Polak - pfff 

 żeczy  ? to jest dopiero paranoja ortograficzna....

 

Justyna

#118 Re: pfff

2015-05-08 22:18:45

#4: Mały_Polak - pfff 

 Płać, kupuj, adoptuj, remontuj... czy ktoś Ci broni??? Albo lepiej, przygotuj petycję, chętnie się wszyscy pod nią podpiszemy!!! Założę się, że nie zrobisz nic w tym kierunku! Najłatwiej jest siedzieć przed monitorem komputera, bruździć i nic nie robić tylko narzekać. Gratuluję!!!


Gość

#121 Czyli podatek za posiadanie psa placic nalezy, ale juz miejsce do pochowku, nie?!Re: pfff

2015-05-09 10:40:34

Lucyna

#142 Re: pfff

2015-05-10 17:30:30

#4: Mały_Polak - pfff 

 Nie rozumiesz, że to nie jest dla psów i kanarków, bo im już wszystko jedno, tylko dla LUDZI, którzy je kochali?

Żal mi ciebie.

ps. ufundowałeś już jakiś remont?


Gość

#198 Re: pfff

2015-05-13 16:16:17

#4: Mały_Polak - pfff 

 Ja wspieram domy dziecka i kupuje ubrania+szlachetne paczki,mam psa,który który jest członkiem rodziny i jestem za godnym pochówkiem mojej suni.

luiz

#221 Re: pfff

2015-05-15 05:27:57

#4: Mały_Polak - pfff 

 a malo idzie na te domy dziecka po 3tysie na 1 dziecko i dalej mało!!! jak ci malo to sam zrób swoją inicjatywę adoptuj dzieci zrób coś a nie krytkuj !!!!!! paranoja ciekawe że jak chodzi o zwierzaki to zawsze jest jakaś menda co na dzieci kasę wyłudza podjudza do nienawiści wysmiewa to świedczy tylko o twoim ciamniactwie  , nigdy nie słyszałem żeby przy zbiórce pieniędzy czy jaiejs innej inicjatywie na dzieci ktoś pierdzielił że lepiej na zwierzaki dać a wiesz dlaczego bo ludzie ktorzy kochają zwirzeta mają więcej empatii i więcej pomagają nawet ludziom niż tacy jak ty nieroby wiecznie roszczeniowe i nienawidzace wszystkiego!!! spadaj mendo społeczna 

Nepeese

#227 Re: pfff

2015-05-16 15:31:20

#4: Mały_Polak - pfff 

 Po pierwsze razi mnie Twoja ortografia. Po drugie, ważniesze, należy brać pod uwagę nie tylko ludzi, ale również pozaludzkie istoty żywe, które są od nas coraz bardziej, niestety, zależne. Postaw się na miejscu takiego właściciela psa, dla którego pies jest wszystkim, bo może nie ma rodziny albo żadnych innych bliskich? To dla niego tak, jakby Tobie umarła matka. Empatii troszkę, chłopcze.

??

#297 Re: pfff

2016-06-06 09:31:04

#4: Mały_Polak - pfff 

 Zdecydowanie lepiej postawić stadion, prawda? Poszły miliony i nikt nie chciał tego przeznaczać na dzieci. Zawsze jak mowa o zwierzętach, jakiś cebulak podnosi wrzask, jakby ktoś coś dzieciom od ust odejmował.

Nie wiem skąd to się bierze, jakieś atawistyczne pretensje do kobiet, że nie przelewają instynktu macierzyńskiego na cudze dzieci. Najlepiej jeszcze, gdyby płaciły na dzieci tego wrzeszczącego trutnia.